Lista dzieci syberyjskich (2)

Lista Syberyjskich Dzieci (2)

Dzieci ewakuowane przez Japonię i Amerykę w latach 1920-21
Spis chłopców, ewakuowanych z Syberii i rosyjskiego Dalekiego Wschodu  (2/2
)

Nazwisko I Imię (Wiek)
Lachowski Adam (10)
Lachowski Wiktor (6)
Lachowski Władysław (6)
Lebieda Leon (8)
Leonowicz Wiktor (5)
Leśniewski Romuald (11)
Lipiński Henryk (7)
Lipiński Leopotd (9)
Łapiński Stanisław (14)
Ławrynowicz Edward (12)
Ławrynowiez Wacław (14)
Łukomski Zygmunt (15)
Maciejewicz Radosław (6)
Majsak Antoni (13)
Majsak lgnacy (11)
Markowski Aleksander (16)
Markowski Władysław (12)
Marszal lnocenty (12)
Marszal Ludwik (3)
Mazur Leonard (7)
Michałowski Stanisław (8)
Michniewicz Konstanty (12)
Michniewicz Stanisław (5)
Michniewicz Władysław (14)
Mielnik Józef (N/A)
Mielnik Walenty (N/A)
Mętek Władysław (9)
Mularczyk Zygmunt (9)
Niewinowski Edward (15)
Nowakowski Edmund (8)
Nowakowski Henryk (16)
Oleszczuk Antoni (11)
Otocki Stanisław (7)
Pancerzyński Józef (14)
Pancerzyński Kazimierz (10)
Pierzchała Stanisław (14)
Poliszczuk-Cecyluk Aleksander (12)
Polubianko Czesław (14)
Poponczyk Jan (15)
Romanowski Feliks (16)
Rudzieński Leon (9)
Rudzki Apolinary (8)
Rudzki Leon (14)
Rudzki Piotr (5)
Rymkiewicz Edward (14)
Sadkowski Antoni (9)
Sadkowski Kazimierz (13)
Sadkowski Władysław (10)
Samardakiewicz Antoni (9)
Samardakiewicz Jan (10)
Samojlis Aleksander (11)
Samojlis Władysław (13)
Sandro Piotr (7)
Stapień Władysław (12)
Sierota Jan (13)
Sierota Stefan (6)
Sierota (12)
Sikorskl Andrzej (11)
Siwek Henryk (5)
Siwek Leon (9)
Skąpski Henryk (9)
Skąpski Kazimierz (7)
Sledziński Zenon (9)
Smaga Wiktor (10)
Sobystjański Benedykt (6)
Sokołowski Bolesław (3)
Stanecki Piotr (7)
Stanecki Władysław (12)
Staszak Filip (15)
Stoczyński Leon (16)
Swidarski Bolesław (15)
Szaltenis Stanisław (10)
Szaltenis Stefan (11)
Szpinda Emil (14)
Szurkus Jerzy (9)
Szpinda Jan (10)
Szurkus Józef (11)
Szydłowski Józef (10)
Szurkus Stanisław (6)
Szylwian Zygmunt (14)
Traczyński Jan (5)
Ubars Adolf (8)
Ubars Edwin (7)
Walewicz Mikolaj (N/A)
Wędzik Władysław (6)
Widero Edward (9)
Wiśniewski Stanisław (13)
Wiszniewski Bronisław (13)
Więckowski Edmund (7)
Wojcieszak Aleksander (15)
Wojdak Władysław (7)
Wołański Antoni (14)
Wołański Mieczysław (15)
Wolikowski Józef (11)
Wolikowski Ludosław (8)
Wójcik Feliks (13)
Wójcik Karol (12)
Wójcik Wacław (15)
Voigt Andrzej (10)
Voigt Wiktor (13)
Zalewski Aleksander (15)
Zanierczyk Antoni (11)
Zapolski Jan (12)
Zawadzki Leon (12)
Zołotarewicz Dymitr (4)
Zołotarewicz Jan (15)
Zołotarewicz Piotr (9)
Zurszel Aleksander (8)
Zurszel Mokalaj (9)
Zygrykalis Antoni (9)
Zygrykalis Kazimierz (13)