Lista dzieci syberyjskich (3)

Lista Syberyjskich Dzieci (3)

Dzieci Ewakuowane przez Japonję i Amerykę w latach 1920-21

Spis dziewcząt ewakuowanych z Dalekiego Wschodu Syberji (1/2)

Nazwisko i Imię (Wiek)
Aniskowicz Aniela (10)   
Brauer Antonina (7) 
Bazar Marja (12) 
Badzyńska Helena (9)   
Brauer Marja (12)   
Badzyńska Irena (11)   
Bielecka Helena (8)   
Birzańska Helena (11)   
Brzańska Marja (11)   
Bogdanowicz Genowefa (3)   
Bohdanowska Marja (4)   
Bowszyc Walerja (11)   
Brant Joanna (2)   
Brzosko Wiktorja (10)   
Brzosko Zofia (6)   
Choderska Katarzyna (12)   
Ciepel Aleksandra (7)   
Cypian (Cynin) Antonina (12)   
Cypian (Cynin) Ewa (14)   
Cytowicz Luba (N/A)     
Cytowicz Nadzieja (N/A)     
Cytowicz Wiera (N/A)       
Cześniewska Antonina (N/A)   
Cześniewska Helena (N/A)   
Cześniewska Walentyna (N/A)   
Erdman Antonina (N/A)     
Erdman Halina (9)   
Fuks Janina (7)   
Fuks Regina (5)   
Całczyńska Jadwiga (8)   
Gersz Antonina (3)   
Gotowicka Adela (9)   
Gotowicka Genowefa (10)   
Grzegorzewska Bronisława (11)   
Halaburda Anastazja (8)   
Halaburda Elżbieta (6)   
Halaburda Marja (14)   
Hulewicz Katarzyna (6)   
Jackowska Janina (12)   
Jackowska Natalja (7)   
Janiszewska Aleksandra (11)   
Janiszewska Katarzyna (6)   
Janiszewska Tatjana (15)   
Jazina-Jazick Weronika (10)   
Jermolenok Amelja (3)   
Jermolenok Anna (10)   
Jermolenok Michalina (13)   
Jewpak Krystyna (10)   
Kanczus-Bajton Flora (14)   
Kryłowa Tamara (9)   
Kapelusznik Aleksandra (13)   
Kotlarz Klaudyna (8)   
Kotlarz Serafina (6)   
Kowtun Albina (10)   
Krajewska Eugenja (7)   
Krauze Izabela (10)    
Krauze Olga (13)   
Kujawa Antonina (9)   
Kujawa Wiera (8)   
Kulczycka Jadwiga (13)   
Kulczycka Marja (6)   
Kulczycka Zofja (4)   
Kulesza Felicja (14)   
Kulesza Lucja (15)   
Krzywicka Bronisława (15)   
Leonowicz Antonina (10)   
Leonowicz Olga (7)   
Lewińska Eugienja (11)   
Ługiniec Eudokja (10)   
Maciejewicz Janina (9)   
Marszal Anna (4)   
Marszal Helena (8)   
Mazur Janina (11)   
Mazur Władysława (7)   
Michniewicz Zofja (9)   
Mielnik Ludmiła (13)   
Miłachowska Antonina (10)   
Miłachowska Stanisława (9)   
Mularczyk Antonina (6)   
Mularczyk Kazimiera (11)   
Mularczyk Helena (10)   
Mularczyk Władysława (8)   
Myczkiewicz Bronisława (8)   
Miętek Janina (12)